Collection: Accessories
All miniature accessories can be found here!
-
Diet Pepsi, 2 Liter Bottle
Regular price $3.50Regular priceUnit price / perSale price $3.50 -
Gourmet Steak Sauce Bottle
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Pillsbury Best Flour Bag
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Lemon Lime Cola, 2 Liter
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Sold out -
Domino Light Brown Sugar Box
Regular price $1.99Regular priceUnit price / perSale price $1.99 -
Limocello Liquor Bottle, Italian
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Sold outGolden Blossom Honey Jar
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99Sold out -
Mug Root Beer Soda, 2 Liter
Regular price $3.50Regular priceUnit price / perSale price $3.50 -
Pepto Tonic Medicine Bottle
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Bag of Marshmallows
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Peanut Butter Jar, Peter Pan
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Perfumed Body Spray
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Cocoa Pebbles Cereal Box
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Extension Cord, Household
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Charles Heidsieck Champagne Bottle
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Bag of Chips, Ruffles
Regular price $3.50Regular priceUnit price / perSale price $3.50 -
Pencil, 2pc
Regular price $4.99Regular priceUnit price / perSale price $4.99 -
Sold outRetro Cassette Tape Deck, Walnut
Regular price $35.99Regular priceUnit price / perSale price $35.99Sold out -
Sold out -
Lidded Pot, Pottery, Birch Tree
Regular price $27.99Regular priceUnit price / perSale price $27.99 -
Sewing Machine Set with Baby Doll
Regular price $79.99Regular priceUnit price / perSale price $79.99 -
Sold out -
Sewing Machine Set, Silver
Regular price $13.50Regular priceUnit price / perSale price $13.50
