Collection: Kitchen Accessories
-
Candy Dishes, Clear, 3pc
Regular price $8.99Regular priceUnit price / perSale price $8.99 -
Skillet, Small, Gold
Regular price $5.99Regular priceUnit price / perSale price $5.99 -
Filigree Basket, Silver
Regular price $2.99Regular priceUnit price / perSale price $2.99 -
Sold outSquare Canning Jars, Green, 3pc
Regular price $17.50Regular priceUnit price / perSale price $17.50Sold out -
Small Round Canning Jars, 2pc
Regular price $11.25Regular priceUnit price / perSale price $11.25 -
Sold out -
Teapot, Antique Copper
Regular price $10.50Regular priceUnit price / perSale price $10.50 -
Tea Set, Pink, 6pc
Regular price $7.50Regular priceUnit price / perSale price $7.50 -
Red Spatterware Pots, 8pc
Regular price $6.50Regular priceUnit price / perSale price $6.50 -
Sold outRed Spattered Dish Set, 12pc
Regular price $3.99Regular priceUnit price / perSale price $3.99Sold out -
Coffee Pot, Metal
Regular price $11.25Regular priceUnit price / perSale price $11.25 -
Coffee Grinder, Antique Finish
Regular price $10.25Regular priceUnit price / perSale price $10.25 -
Butcher Block Table
Regular price $6.99Regular priceUnit price / perSale price $6.99 -
Gingerbread Man Cookie Cutter
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Silverware, Fork, Spoon, Knife
Regular price $7.50Regular priceUnit price / perSale price $7.50 -
Round Tin, Heart Design
Regular price $3.99Regular priceUnit price / perSale price $3.99 -
Amber Bottle
Regular price $4.75Regular priceUnit price / perSale price $4.75 -
Amber Wine Bottle
Regular price $4.99Regular priceUnit price / perSale price $4.99 -
Sold out -
Fluted Glass Candy Plate
Regular price $7.99Regular priceUnit price / perSale price $7.99 -
Glass Candy Jar with Lid
Regular price $4.99Regular priceUnit price / perSale price $4.99 -
Glass Pitcher, Empty
Regular price $3.75Regular priceUnit price / perSale price $3.75 -
Glass Bowl
Regular price $1.99Regular priceUnit price / perSale price $1.99 -
Spoon, Faux Wooden
Regular price $2.75Regular priceUnit price / perSale price $2.75